Don't have an account? Sign up now!

Lost Password?

Sign Up

Password will be generated and sent to your email address.

Evenimente

🎓Ești student sau absolvent al Facultății de Inginerie Electrică, Electronică Telecomunicații și Tehnologia Informației, Inginerie Aerospațială, Inginerie în Limbi Străine, Transporturi sau Inginerie Mecanică și Mecatronică și vrei să afli mai multe despre oportunitățile de angajare din domeniul studiat?

🗣 POLIJobs vă invită la prezentarea companiei ALTEN Delivery Center Eastern Europe – „Electrification in the Automotive and Aerospace Industries”. ALTEN Delivery Center Eastern Europe are în momentul de față peste 500 de angajați, patru sedii și oferă servicii de consultanță în domeniul tehnic, dezvoltând parteneriate cu clienți de renume la nivel mondial din industria auto, aeronautică, energetică, financiară sau medicală.

📅 28 martie, ora 11:00
📌 Sala 2.1, etaj 2, Biblioteca Centrală POLITEHNICA București

📝 Rezervă loc: https://forms.gle/17YxrjQVgB1GtYFA8

#PolitehnicaBucuresti #POLIJobs #PrezentareCompanie #Alten #AltenDeliveryCenterEasternEurope